AKUSTİK KARO HALI

Akustik Karo Halı; Akustik performansın ve statik enerji dayanımının yüksek olmasının yanı sıra, yangın standartlarına uygun olup Amerikan ve AB sertifikalarına sahiplerdir. En iyi performans gösteren önceden boyalı poliyamid (PA) ipliğine sahip karo halılarda renk solması olmaz.

AKUSTİK KARO HALI ÖZELLİKLERİ

Yanmaya dayanıklı akustik karo halılar özellikeri sesi yutmasıdır.Yapılan araştırmalara göre günümüz ofislerinde kontolsüz gürültü, çalışanların verimini düşürmektedir.Bu gürültünün en önemli kaynaklarından biri de ayak sesidir. Akustik  halılar cushion back sistemi sayesinde bu seslere 32 dB’e kadar dayanıklıdır.Böylece karo halıyla kaplanan ofislerde iş veriminin artacağı söylenebilir. Akustik karo halı ve karo halı diye bilinirler.

AKUSTİK KARO HALI ZEMİN SES YALITIMI UYGULAMASI

Akustik karo halı uygulamasını halının boyutu 50cm x 50cm olduğu için kolaylıkla yapılır. Farklı renk seçenekleriyle istenilen akustik tasarım sağlanabilir. Aks rapid solid bazlı yapıştırıcı rulo fırça kullanılarak zemine sürüldükten sonra akustik karo halı yerleştirilir.

AKUSTİK SES YALITIM HALISI

Uygulama Alanları : Karo ve rulo halılar, tüm modern ofis alanları, bankalar,f inans kuruluşları, genel müdürlükler, devlet daireleri, alışveriş merkezleri, havaalanları,mağazalar, sergi salonları, kütüphaneler, oteller, kasinolar, hastane yönetim katlarında kullanılmaktadır