Zigzag Panel Sünger

Zigzag Panel Sünger, akustik ses yalıtımı uygulamaları için üretilmiş dekoratif ses yalıtım süngeridir. Yankıyı engellemek için akustik duvar ve tavan panel kaplama yapılabilir. Zigzag panel süngerden üretilir ancak panel olarak da geçmektedir.

ZİGZAG PANEL SÜNGER ÖZELLİKLERİ

30cm x 30cm ve 50cm x 50cm ebatlarında mevcuttur.

30 cm’de 3 cm 50cm’de 4 cm kalınlıkta üretilir.

26 DNS yoğunluğundadır.

Siyah ve antrasit renkte üretilir ancak isteğe göre farklı renklerde flok kaplama yapılabilir.

AKUSTİK ZİGZAG PANEL SÜNGER UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Akustik zigzag panel süngerler 2 yöntemle uygulanmaktadır. Sünger Yapıştırıcısı ve kendiliğinden yapışkanlı zigzag sünger kullanmak.
Aks rapid 800 akustik sünger yapıştırıcısını bir kaba dökebilir veya tenekenin ağzını kesebilirsiniz. Rulo fırça yardımıyla yapıştırıcıyı süngerin uygulanacağı alana sürüp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz.

İkinci bir yöntem olarak kendiliğinden yapışkanlı zigzag panel süngerin arkasındaki yapışkanın kağıdını çıkarıp istediğiniz yere uygulayabilirsiniz.

ZİGZAG PANEL SÜNGER SES YALITIMI UYGULAMALARI

Zigzag panel sünger düşük yoğunluğa sahip olduğu için sesin kesilmesi istenen yerlerde kullanılmaz. Akustik ses düzenlemesi ve yankının engellenmesi için duvar ve tavan kaplama yapılarak istenilen sonuç elde edilir. Stüdyo, televizyon kanalı, reji odası, radyo odası, toplantı salonu, konferans salonu, evde sinema salonu ses yalıtımı gibi bir çok kullanım alanına sahiptir.