Kesik Piramit Panel

Kesik Piramit Panel akustik ses yalıtımı uygulamalarında duvar ve tavan kaplama yapılarak kullanılan akustik ses düzenleme süngeridir. Düşük yoğunluğundan dolayı ses kesmek için değil sesi yutmak için kullanılmalıdır.

KESİK PİRAMİT PANEL ÖZELLİKLERİ

26 DNS yoğunluğa sahiptir.

50cm x 50cm ebatlarında üretilir.

5 cm kalınlığa sahiptir.

Siyah renkte üretilir ancak üzeri farklı renklerde flok kaplama yapılabilir.

Kendinden yapışkanlı kesik piramit panel üretimimiz de mevcuttur.

KESİK PİRAMİT PANEL UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Kesik piramit panel 2 şekilde uygulanmaktadır. Bunlar sünger yapıştırıcısı ve kendiliğinden yapışkanlı kesik piramit panel sünger kullanmak.

Aks rapid 800 akustik sünger yapıştırıcısını bir kaba dökebilir veya tenekenin ağzını keserek rulo fırça ile temasını sağlayabilirsiniz. Rulo fırça ile yapıştırıcıyı süngerin uygulanacağı alana sürüp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz.

İkinci bir yöntem olarak kendiliğinden yapışkanlı kesik piramit panel süngerin arkasındaki yapışkanın kağıdını çıkarıp istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

KESİK PİRAMİT PANEL SÜNGER SES YALITIMI UYGULAMALARI

Kesik piramit panel akustik ses düzenlemesi ve yankının engellenmesi gereken ortamlarda duvar ve tavan kaplama yapılarak istenilen sonucun elde edilmesini sağlar. Stüdyo odası, radyo odası, toplantı salonu, ses kayıt odası, bateri odası, gitar odası, televizyon kanalı, reji odası, konferans salonu, evde sinema salonu ses yalıtımı gibi bir çok kullanım alanına sahiptir.