FLEXİ KARE SÜNGER

Flexi Kare Sünger, akustik ses kayıt odası ve yayın stüdyoları gibi kritik ve hassas odalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Kare Flexi Panel A50 panelleri, piyasadaki en başarılı akustik çözümlerden birini düşük maliyetle kullanımınıza sunmaktadır.

AKUSTİK FLEXİ KARE SÜNGER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Kare Flexi Panel A50 Ses Yalıtım Süngerleri tasarımının getirdiği benzersiz bir özelliği sayesinde yan yana uygulandığında ek yerleri kesinlikle görünmemektedir. Bu sayede ek yerlerinin içinden kablolarınızı rahatlıkla geçirebilirsiniz. 4 ve 5 cm kalınlıklarına sahip 50cm x 50cm ebatlarında üretilen akustik sünger modelidir.

RENKLİ AKUSTİK FLEXİ KARE SÜNGER

Flexi kare sünger antrasit ve siyah renkte üretilmektedir. Ancak mekanda daha akustik bir görüntü elde etmek istiyorsanız isteğe özel renklerde flok kaplama yapılarak renklendirilebilir.

AKUSTİK FLEXİ VİCOUSTİC A50PANEL UYGULAMASI NASIL YAPILIR ?

Vicoustic Kare Flexi A50 Sünger uygulaması için 2 yöntem vardır. Her ikisinde de istenilen sonuca ulaşılır. 1. yöntemde flexi sünger aks rapid 800 yapıştırıcı ile uygulanmaktadır.  Rulo fırça kullanılarak yapıştırıcı süngerin uygulanacağı alana sürülür ardından malzeme yapıştırılır. Yapıştırıcının sünger boyutunda sürüldüğünden emin olunması gerekir. Aksi takdirde kötü görüntü elde edilir ve dışarıya taşan yapıştırıcıyı tiner ile silmek gerekir.

2. Yöntem daha basittir. Kendiliğinden yapışkanlı akustik vicoustic flexi kare sünger ile kolaylıkla uygulama yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken süngerin arka yüzeyindeki yapışkan kağıdını çıkarıp temiz ve kuru duvara hafif baskı ile uygulamak. Malzemenin doğru yere yapıştırdığınızdan emin olmasınız. Aksi takdirde malzeme söküldüğünde uygulanan yer ve sünger zarar görecektir.

VİCOUSTİC FLEXİ KARE SÜNGER UYGULAMA ALANLARI

Evinizdeki müzik odası, stüdyo odası, ses kayıt odası, bateri odası veya mini ev sinema odası gibi akustik ortamlarda kullanabilirsiniz. Vicoustic flexi kare süngerin görevi akustik ortamlarda ses dengesini sağlamak ve yankıyı engellemek. Bunun için uygulanacağı alan yankının oluştuğu kısımlar olmalıdır.