AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER

Akustik Piramit Sünger; akustik ses yalıtımı uygulamalarında tavan ve duvarlarda olacak şekilde kullanılan ve kullanıldığı zaman ortamdaki yankının önüne geçen akustik ses yalıtım süngeridir. Yanmaz Akustik Piramit Sünger I.Sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir.

Akustik piramit sünger

Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddelerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Akustik piramit sünger fiyatları kalınlık, yoğunluk ve ebadına göre değişmektedir. Piramit formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir. Mineral bazlı yanmazlık katkısı emprenye edilmiş açık gözenekli ve yanmaya karşı dayanıklı poliüretan süngerlere Yanmaz Akustik Piramit şeklinde ses yalıtım süngerine denir.

YANMAZ AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

50cm x 50cm ve 100cm x 100cm ebadlarında üretilmektedir.

Sünger olduğu için falçata ile istenildiği gibi kesilir ve şekillendirilir.

50 – 70 ve 90 DNS yoğunlukta üretilir standardı 50 DNS dir.

Siyah antrasit renkleri mevcuttur. İstenilen renklerde flok kaplama yapılır ve renklendirilir.

Kendiliğinden yapışkanlı akustik piramit sünger mevcuttur.

AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER UYGULAMASI NASIL YAPILIR ?

Akustik piramit sünger uygulaması için gereken şeyler aks rapid 800 akustik sünger yapıştırıcısı ve rulo fırça. Sünger yapıştırıcısını bir kaba dökebilir veya tenekenin ağzını kesebilirsiniz. Rulo fırçayı yapıştırıcıya sürdükten sonra süngerin uygulanacağı alana sürüp ardından malzemeyi uygulayabilirsiniz.

İkinci bir  yöntem olarak kendiliğinden yapışkanlı piramit süngerin arkasındaki yapışkanın kağıdını çıkarıp istediğiniz yere uygulayabilirsiniz.

PİRAMİT SÜNGER KULLANIM ALANLARI

Yanmaz akustik piramit süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Yanmaz akustik piramit süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.