AKUSTİK BAFFLE

Akustik baffle tavan panelleri ses yalıtımı sağlamakla beraber ortama şık görünüm sağlayan akustik düzenleme panelleridir. Ortamdaki yankılanma, eko, ses karmaşasını çözmek için birebir şık ses yalıtım ürünleridir.

Baffle tavan panelleri, tavana asılarak kullanılan ve mekanlardaki ses sorunlarının çözümünü sağlayan akustik panellerdir. Yankı, eko ve uğultu gibi ses sorunlarınında engellenmesini sağlamaktadır. Özel camyünü yapısı sayesinde mekanlarda yada işletmelerde çalışan makinelerin yaymış olduğu gürültülerin engellenmesini sağlamaktadır. Sesleri emerek daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

AKUSTİK BAFFLE KUMAŞ KAPLI PANEL NASIL UYGULANIR ? KAPLAMASI NASIL YAPILIR ?

Akustik baffle uygulaması için askı aparatları gerekmektedir. Tavanda lazer metre ile uygulama yapılacak alan belirlenir ve

AKUSTİK BAFFLE
Baffle, özel cam yünü yapısı sayesinde, işletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yüksek gürültüyü emerek, işletmenin daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlar. Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgasındaki enerji, panelin gözeneklerinde sürtünme sebebi ile ısı enerjisine dönüşerek yüzeyden geriye yansıyan ses enerjisini azaltmaktadır.

AKUSTİK BAFFLE KUMAŞ KAPLAMA KULLANIM ALANLARI
Toplantı salonları, konferans salonu, müzik odası, derslik, anfi, yemekhane, Spor merkezleri, açık ofis, çağrı merkezleri, fuar alanı, ses yalıtımı yapılması istenen her mekanda kullanılabilir. İsteğe özel ebat ve modellerde üretilebilir olduğu için mekanınıza uygun tasarımlar sağlanmaktadır.