MASA SEPERATÖRLERİ

Çağrı merkezi (call center), ofis gibi mekanlarda çalışanların konuşmalarının yankılanmaması, ses karışıklığından yine çalışanların birbirinden rahatsız olmasını engelleyen masa seperasyonu panelleri mevcuttur.

AKUSTİK MASA SEPERATÖRÜ KUMAŞ RENK SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Seperatör çağrı merkezlerinde, işyerlerinde, ofislerde ve benzeri mekanlarda ses karmaşasının engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Özellikle çalışan sayısının fazla olduğu iş yerlerinde konuşma sesleri nedeniyle bir ses karmaşası meydana gelmektedir. Yan yana yada karşılıklı masalarda çalışanların birbirlerini rahatsız etmemeleri için seperatörler kullanılmaktadır.
Çağrı merkezleri gibi çalışan kişi sayısının fazla olduğu mekanlarda masalar arasında seperatör kullanılmaktadır. Konuşma seslerinin oluşturduğu ses karmaşası insanlarda dikkat bozukluğuna neden olabilmektedir. Bu sorunda çalışanların işlerine yoğunlaşamamasına yol açabilir. Bu gibi durumların engellenmesi amacıyla seperatör kullanılmaktadır.
Ses karmaşasından ötürü çalışanlar konsantre kaybı yaşayabilmektedir. Seslerden dolayı psikolojik yönden de etkilenebilirler. Bu sebepler neticesinde iş performansları düşebilir. Seperatörler sayesinde hem ses karmaşası engellenebilir hem de masalarda alanlar bölümlendirilebilir. Her çalışanın kendine ait bir alanı olur. Bu olayda iş performansı açısından olumlu yönde önemlidir.
Seperatörler istenilen renklerde üretilebilmektedir. Kullanılacak mekanlara uygun ebatlarda imal edilebilir. Değişik bir görünüm oluşturmadan renk seçenekleri sayesinde şık bir görünüm kazandırır. Dekoratif bir üründür.

MASA SEPERASYON PANELLERİ

Masa Seperasyonu Akustik Masa Arası Seperasyonları Hızlı Montaj imkanı sağlayarak zamandan Kazanma dolayısıyla maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacak, çağrı merkezi masası  için özel tasarlanmış modüler seperasyon sistemleridir.

ÇAĞRI MERKEZİ, OFİS MASA SEPERATÖRLERİ

Masa seperatörleri temel anlamda masalar arası bölücü özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra görüntü ve ses ayrımına da yardımcı olmaktadır. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir.