DUVAR KUMAŞ KAPLAMA

Akustik Duvar Kumaş kaplama panelleri, yansıma yapan seslerin direkt olarak kulağa gelmesini engelleyen ses yalıtım malzemeleridir. Yüzeyinde bulunan akustik kumaş, içinde kullanılan cam yünü sayesinde istenmeyen ses probleminin önüne geçmektedir.


AKUSTİK KUMAŞ RENK SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

AKUSTİK DUVAR KAPLAMA PANELİ

Kumaş Kaplı Akustik Panel : Ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki camyünü levhanın görünür yüzeyi değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır. Montaj sıvası yapılmış duvara direk yapıştırma görünür profil yada gizli sistem uygulanarak yapılabilir

DUVAR KUMAŞ PANELLERİ

Akustik kumaş kaplamalar,tavan ve duvarlarınıza uygulandığında bu ses karmaşasını sönümleyerek net bir ses ortamı elde edilir. Dekoratif Kumaş renk seçenekleri için tıklayınız. İstediğiniz renk ve ölçülerde temin edebilirsiniz. 20 mm ve 30 mm kalınlıklarında yapılmaktadır. Ofis ve toplantı alanlarındaki mevcut duvar ve kolon yüzeylerinin, hem dekoratif ve hem de ses emici özelliğe sahip “Akustik Duvar Kaplama Panelleri” ile kaplanması için geliştirilmiştir.

Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özelliği olan kumaşlar aşınmaya, yanmaya ve solmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur.