Celenit Akustik Levha

Çift amaçlı yalıtım ve taşıma-taşıma tahtası olan Celenit akustik levha nem, don, yangın ve haşaratlara karşı dayanıklı olup mükemmel akustik yalıtım özelliklerine sahiptir. Celenit akustik panel % 50 uzun, güçlü köknar lifleri,% 35 mineral bağlayıcı, esas olarak çimento ve % 15 geri kalanında ise mermer işlemeden kalsiyum karbonat kalıntısı oluşur.
EN 13168'e uygundur ve Ecobio uyumludur.
Su geçirmez, donmaya karşı korumalı ve neme karşı dayanıklıdır, bu da onları nemli ortamlarda kullanıma uygun hale getirir.
EWI sistemlerinin bir parçasını oluşturan ahşap fiber levhalarla harici olarak yalıtılırken, baza alanında (çakıl boşaltma ile bağlantılı olarak) kullanıma uygundur.
Kireç rendeleri ve sıvalar için mükemmel bir arka plan sağlarlar.
Soğuk köprüler azaltın.
İç işleme taşıyıcıları, paslanmaz çelik vidalarla ahşap saplamalara vidalanır. Pano başına 8-9 vida.

Çimento Katkılı Ahşap Yünü Panel

Akustik ses yalıtımı, inşaat ve hacim akustiği uygulamalarında kullanılabilir. Bu mekanlar; konferans salonu, spor salonu, müzik odası, cafe, otel, restaurant, toplantı odası, sinema salonu, vb. Hem ses izolasyonu hemde akustik tasarım sağlayan ahşap yünü celenit akustik levhalar sayesinde mekanlarınız artık daha farklı ve dekoratif. Uygulamalarda montaj ve asma tavan panel sistemi kurulan bu panelleri duvar ve tavanda mekana uygun olacak şekilde dekore etmekteyiz. Projenize özel tasarımlarla ve kaliteli yalıtım uygulamasıyla uzun süre kullanabileceğiniz akustik panel modelleridir.