AKUSTİK YÜZER TAVAN

Akustik yüzer tavan paneli ses yalıtımı sağlayan akustik yalıtıma ve ses düzenlemelerine katkıda bulunan dekoratif ses yalıtım ürünüdür. Yüzer tavan panellerini bizden satın alabilir montaj ve uygulamasını tarafımıza yaptırabilirsiniz.

95 kg / m3 yoğunluğunda üretilen yüzer tavan panelleri mekanlarda akustik yalıtım sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Camyünü levhadan oluşturulmaktadır. Tavana asılarak kullanılan bu üründe renk seçenekleri sunulmaktadır. Dekoratif bir üründür. Yankı, eko ve uğultu gibi ses sorunlarının giderilmesini sağlamaktadır. Mekanlarda şık bir görünüm kazandırır.

AKUSTİK YÜZER TAVAN UYGULAMASI NASIL YAPILIR ?

Mevcut tavan yüzeylerine yapıştırma tekniğinden daha etkili bir akustik iyileştirme sağlanması ve tavan bölümlerinde mekanik tesisatın gizlenmesi için kullanılan dekoratif akustik uygulama sağlanmaktadır. Özel askı aparatlarıyla tavana serbest asılır. Hafiftir ve kurulumu kolaydır. Hepsinde özel süspansiyon seti bulunur.

YÜZER TAVAN SES YALITIM PANELİ

Yüzer tavan panelleri ortamdaki akustiği düzenleyebilen yani, eko, yankı, uğultu gibi ses bozukluklarını istenmeyen sesleri düzenlemede kullanılırlar.