AKUSTİK PARAVAN

Akustik paravan ofis, çağrı merkezi gibi mekanlarda masalar arasında kullanılabilir. Kumaş kaplı modelleri mevcut olup gürültülü mekanlarda ses karışıklıklarını engeller ve dekoratif bir görünüm sağlar.

AKUSTİK PARAVAN KUMAŞ RENK SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

İş yerleri, çağrı merkezleri, ofis gibi ve benzeri mekanlarda alanların bölümlendirilmesi ve ses karmaşasının engellenmesi amacıyla kullanılan dekoratif bir üründür. Akustik paravan bir bölme duvar olarak düşünülebilir. İstediğiniz şekilde alanları bölümlendirebilirsiniz.
Akustik paravan sayesinde, paravanın arka kısmından gelen sesler en aza indirilmektedir. Böylece konuşma seslerinden oluşan ses karmaşası da engellenmektedir.

Akustik paravan istenilen renklerde ve boyutlarda üretilebilmektedir. Çalışanların iş performansı açısından ses karmaşası olumsuz bir etkendir. Bu durum çalışanların işlerine yoğunlaşmasını engeller ve dikkat bozukluğu meydana gelebilir. Bu durumların ortadan kalkabilmesi için akustik paravan kullanılabilmektedir

AKUSTİK PARAVAN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Alüminyum çerçeve içerisine oturtulan 40 mm kalınlığında yüksek yoğunlukta camyünü levhadan oluşmaktadır. 100 mm yüksekliğindeki ayaklar sayesinde odalarda iyi bir hava sirkülasyonu sağlanır. Alüminyum profiller içerisine oturtulan yüksek yoğunluklu camyünü levhalar farklı renk seçenekleri mevcut kumaş ile kaplanmaktadır.