AKUSTİK PANO

Akustik pano ses yalıtımın gerekli olduğu, sesin sönümlenmesi ve durdurulması istenilen tüm projelerde kullanılmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken önemli bir husus, panellerin mekanın dokusuna ve görsellerine uygun seçilmesi.


AKUSTİK PANO KUMAŞ KAPLAMA RENK SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

AKUSTİK PANO

Panel kalınlıklarına göre akustik değerler çok az oranda değişiklik göstermektedir.ihtiyaca uygun kalınlık ve normlarda panel seçilmeli. Kusursuz ses sönümleme (cepheleri akustik panellerden yapılan bir odadaki gürültü seviyesini yaklaşık 10 dB kadar düşmektedir)değişik amaçlar için kullanılabilir. Yüksek malzeme kalitesi hızlı ve temiz montaj .Her mekana uygun model , ebad ve renklerimiz mevcuttur.

SES VE GÜRÜLTÜ EMİCİ PANOLAR

Endüstriyel yapılar, ofisler ve yüksek, performanslı akustik düzeltmeyi gerektiren yerlerde, tavana asılarak kullanılmak üzere dizayn edilmiştir.Konstrüksiyon ,mineral yün dolgulu gürültü emici panellerin yüzeyi, elyaflanmayı önleyici örtü, ile kaplıdır.Metal çerçevesi ile asmak için montaj kolaylığı sağlanmıştır.Panellerin yüzeyleri ses emici özellikte akustik kumaş ve elyaf keçelerle kaplanmaktadır.Metal çerçeveleri kompozit alüminyum ve boyalı sac gibi kargaslara sahiptirler.