AKUSTİK KUMAŞ KAPLAMA

Akustik Kumaş Kaplama: Bu kumaşlar iki çeşitte incelenebilir. Birincisi Ahşap panelin arka yüzüne kullanılacak soundtex akustik kumaşlar. İkincisi ise tam tersi ön yüzünde kullanılacak akustik kumaş. Bu kumaşlar solmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı olarak özel üretilmiştir.


AKUSTİK KUMAŞ RENK SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ahşap panellerin arka yüzeyine soundtex akustik kumaş kaplaması yapılır. Bu paneller genellikle hacmi yüksek ortamlarda (opera salonu, tiyatro salonu vb.) akustik ses yalıtımı yapmak adına tercih edilir. Bu panelleri duvar ve tavanda kullanabilirsiniz.

Cam yünü üzerine akustik kumaş kaplama yapılarak akustik ses yalıtım panelleri elde edilir. Tavan, duvar, ortam ve masalarda kullanılan farklı modelde paneller elde edilebilir. Ayrıca sadece cam yünü değil herhangi bir malzeme üzerine de kumaş kaplaması yapılabilir.

Kullanım Alanları

Akustik kumaş kaplı ses yalıtım panelleri ortamdaki eko, yankı gibi akustik ses problemlerini engellemenin yanı sıra tasarım olarakta hoş duracaktır. Genellikle stüdyo, ses kayıt odaları, prova mix odaları, ofislerde, toplantı salonu gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahiptirler. İstediğiniz boyutlarda hemen sipariş verebilirsiniz.