AKUSTİK DUVAR PANELİ

Ahşap ve Kumaş Kaplı Duvar Panelleri mevcuttur. Kumaş kaplı olan ses yalıtımı sağlayan duvar panelleri için istediğiniz renk modelini seçip sipariş verebilirsiniz.

KUMAŞ KAPLAMA DUVAR PANELİ

Kumaş Kaplı Akustik Duvar Panelleri: Akustik Panellerin ön bölümüne lamine edilen akustik kumaş solmaya ve yanmaya dayanıklı ses yalıtım malzemesidir. İstenen renkte akustik kumaş kaplama yapılabilmektedir.


AKUSTİK KUMAŞ RENK SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

3 BOYUTLU KUMAŞ KAPLI DUVAR PANELİ

3 Boyutlu Kumaş Kaplı Duvar Paneli: Mekanı daha şık görünüme kavuşturmak için en ideal akustik malzemelerdendir. Yüzeyinde dekoratif akustik kumaş kaplama yapılarak yankıyı engeller ve farklı renk seçenekleri sayesinde istenilen tasarım elde edilir.

HERAKLITH AHŞAP PAN DUVAR PANELLERİ

Heraklith Ahşap Pan Duvar panelleri çimento esaslı akustik ses yalıtım malzemesidir. Sadece duvarda değil istenirse tavanda bile kolaylıkla kullanılarak ortam akustiği sağlar. Ofis, anaokulu, spor salonu, bateri odası vb. her akustik mekanda istenilen renkte ve belirli modellerde kullanılabilir.

AHŞAP DUVAR PANELLERİ

Kapalı ortamlarda gürültüyü soğuran ya da yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım eden kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Üzeri delikli ve derzlidir. Duvarlarda veya tavanlarda kullanılan modelleri vardır. MDF ve Mdf-Lam ahşap paneller kullanılarak imal edilmektedirler.