Referanslarımız

 SOLVAY / İstanbul – Maslak


Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Özel tasarım yapılarak hazırlanmış akustik ses yalıtımlı kumaş kaplı duvar paneli, tavanda ve bazı duvar kısımlarında basotect düz panel tercih eden Solvay Grubunun toplantı odasında projemizi gerçekleştirdik.

Devamını Gör

TGS HAVALİMANI / İstanbul


Havalimanı Ses Yalıtımı

Yapmış olduğumuz akustik ses yalıtım çalışmasında farklı modeller ve farklı amaçlar için kullanılan malzemeleri derledik. Panel olarak masalarda karşılıklı çalışma alanı sağlayacak ve yankıyı engelleyecek seperatör kullanıldı.

Devamını Gör

VEHBİ KOÇ / İstanbul – Sarıyer


Eğitim Binası Ses Yalıtımı

Ara bölüm özelliği olan ve ortam içerisinde akustiği sağlayan akustik paravan kullanarak yankıyı minimuma indirdik.

Devamını Gör

GREEN TECH / İstanbul – Ataşehir


Ofis Akustik Ses Yalıtımı

Ofislerde olmazsa olmazlardan biri haline gelen masa seperatörleri yoğun çalışma ortamlarında oluşabilecek yankıyı engelleyebilme özelliğine sahip olduğu için Green Tech çalışma ofisinde de masalarda seperatör kullanarak hem yankı yalıtımı sağlandı hemde daha dekoratif bir ortam elde edildi.

Devamını Gör

SUMMA / Senegal


Havaalanı Akustik Ses Yalıtımı

Summa havaalanı projesinde akustik ses yalıtımı sağlamak için tavanda özel askı aparatları ile kullanılan basotect tavan panelleri tercih edildi. Yüzeyinin farklı renklere sahip olması sayesinde Senegal’in bayrağındaki renklerden üretilen paneller ortamda göz alıcı bir görüntü oluşturdu.

Devamını Gör

MENDERES HOLDİNG / İzmir


Ofis Ses Yalıtımı

3D duvar panelleri ile ofisinizde şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Menderes holding ofisinde duvarda farklı renklerle oluşturulan paneller sayesinde akustik ses yalıtımı sağlandı.

Devamını Gör

FRANKE MUTFAK / Kocaeli


Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Masalar arasında kullanılarak sesin yankı yapmasını en yakın mesafeden engelleyecek seperatör, duvar ve tavanda etrafta rahatsızlık hissi uyandıracak sesleri engellemek adına da kumaş kaplı panel kullanarak call center uygulaması sağlanmış oldu.

Devamını Gör

VEM İLAÇ / İstanbul


Ofis Akustik Ses Yalıtımı

Ofisler çalışanların iş hayatlarında daha sağlıklı bir ortamda çalışmalarının sağlanması gereken mekanlardır. Vem ilaç ofisinde oluşan yankı problemini önlemek adına tavanda ortam akustiğini sağlayan yüzer tavan panelleri kullandık.

Devamını Gör

KARACA OTEL / İzmir


Otel Hacim Akustiği

Oteller insanların lüks bir mekanda kendilerine vakit ayırmak adına gittikleri sosyal mekanlar olduğu için onların en güzel şekilde rahat etmesi adına alınması gereken önlemlerden biri ortamdaki ses yalıtımıdır.

Devamını Gör