Telefon Görüşme Kabini

Telefon görüşme kabini akustik kumaş kaplama yapılan açık ve kapalı ofislerde daha çok tercih edilen ses yalıtım malzemeleridir. Avrupa standartlarına uygun olarak üretimi yapılan ve akustik dekorasyon uygulamalarında en çok tercih edilen ses yalıtım kabinleridir.

Telefon görüşme kabini NRC ses yutma değerleri NRC 0.95 ile 1.0 olan akustik kabin, 20 ve 40 mm kalınlığında olacak şekilde üretilir ancak isteğe uygun farklı özelliklere sahip kabin üretimimiz mevcuttur. Etkili performans sağlayan bu ses yalıtım ürünleri kullanıldığı alanlarda seslerin birbirine karışmasını ve oluşan yankıyı engeller.

Akustik düzenleme ve akustik ses yalıtımı uygulama firması olarak uzun zamanların deneyimi ve tecrübesi ile sizlere telefon görüşme kabini konusunda desteği vermekteyiz. Dış yüzeyine akustik ses emici kumaş kaplama yapılan kabinler, dışarıda oluşan gürültüyü içeriye ulaşmaması adına ses kesici malzemeler ile desteklenir. Bu sayede yaptığınız telefon görüşmelerini daha anlaşılır şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon görüşme kabini fiyatları piyasadaki en uygun fiyat ve hizmet kalitesi ile biz sizlere sunmaktayız. İsteğinize uygun üretilen kabinler için kullanılan ses yalıtım malzemelerine göre özel fiyatlandırma yapılmaktadır.